Спеціальні потреби

Медведєв звільнив начальника управління безпеки транспорту


Посилені заходи безпеки в російських аеропортах

Президент Росії Дмитро Медведєв усунув з посади високопоставленого службовця міліції з приводу помилок у праці органів безпеки, які, на його думку, уможливили в понеділок самогубну атаку в московському аеропорту Домодєдово.

Медведєв повідомив у середу про звільнення начальника управління транспорту центрального російського району Андрія Алексеєва і дав зрозуміти, що роботу може втратити більше посадовців.

Президент зробив цю заяву незадовго до відльоту до Давоса у Швейцарії, де буде головним промовцем на Світовому економічному форумі.

Медведєв дуже критично оцінив заходи безпеки в аеропорту. У вівторок він охарактеризував ситуацію щодо безпеки в Домодєдові як «чисту анархію».

У результаті вибуху в аеропорту Домодєдово загинуло 35 людей, у цьому числі восьмеро іноземців, і 168 отримали поранення.

Очевидці розповідають, що вони бачили чоловіка з валізою, якого, можливо, супроводжувала жінка, і який вигукнув перед вибухом. Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за атаку, і нікого не було заарештовано у зв’язку з вибухом.

XS
SM
MD
LG