Спеціальні потреби

Російські сили безпеки патрулюють вулиці Москви


Колишній радянський лідер Михайло Горбачов

Колишній радянський лідер Михайло Горбачов закликав до скасування результатів парламентських виборів у Росії і до проведення поновного голосування. Він сказав, що результати не віддзеркалюють волі народу і що органи влади мусять визнати, що результати сфальсифіковано і пошахровано.

Лідери російської опозиції та міжнародні спостерігачі кажуть, що вибори у неділю затьмарені масовими звинуваченнями в пошахруванні результатів, наявністю підроблених бюлетенів та іншими порушеннями.

Тисячі поліцейських і військовослужбовців МВС патрулюють вулиці Москви, щоб продемонструвати силу і запобігти третьому дню протестів проти ймовірного виборчого шахрайства. У вівторок заарештовано понад 250 опозиційних протестувальників у Москві і понад 100 у Санкт-Петербурзі.

Прихильники уряду також влаштували мітинг біля Кремля. Очолена прем’єр-міністром партія «Єдина Росія» вийшла переможцем на виборах у неділю, але має значно меншу більшість, ніж у минулому.

Державний секретар США Гілларі Клінтон заявила у вівторок, що вибори в Росії не були ані вільними, ані справедливими і що результати викликають «серйозне занепокоєння.

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що заява пані Клінтон «неприйнятна». А президент Дмитро Медведєв охарактеризував вибори як «справедливі, щирі й демократичні».

Подкаст

№1. Айова. Початок внутрішньо-партійних виборів у США
please wait

No media source currently available

0:00 0:27:23 0:00
Голос Америки – подкаст
Останній випуск
№1. Айова. Початок внутрішньо-партійних виборів у США
Голос Америки – подкаст
Голос Америки – подкаст

Підписатись

iTunes Підписка
XS
SM
MD
LG