Спеціальні потреби

Медведєв: терористи будуть знищені


Російський президент Дмитро Медведєв закликав до жорстких дій проти терористів у час коли проходили вшанування пам’яті 18 жертв теракту у столиці Північної Осетії Владикавказі. У промові, виголошеній у Ярославлі, він наголосив, що до терористів нема пощади.

У Північній Осетії проголошено День жалоби і покладено вінок біля головної брами на ринку, де смертник у четвер підірвав замінований автомобіль.

Російська міліція затримала трьох осіб запідозрених у причетності до бомбового теракту.

Понад 100 осіб отримали поранення. За повідомленням посадовців, 11 найбільше травмованих осіб переправлено літаком до Москви на лікування.

Російські слідчі кажуть, що смертник, який також загинув, детонував перед головним входом на ринок близько полудня, за місцевим часом, начинений 30 кілограмами вибухівки і металічними предметами автомобіль.

Покищо ніхто не взяв на себе відповідальності за це злодіяння.

Прем’єр-міністр Володимир Путін заявив, що подібні бомбові злочини мають на меті викликати етнічну ворожнечу і вони повинні бути зупинені.

Населення Північної Осетії здебільшого православне, у противагу Чечні, Інгушетії і Дагестану - де переважають мусульмани.

Президент Барак Обама висловив співчуття жертвам теракту і сказав, що такі бомбові акти, як у Владикавказі, зобов’язують Сполучені Штати і Росію спільно боротися проти тероризму.

XS
SM
MD
LG