Спеціальні потреби

Росія не планує виходити з МВФ через зміну кредитної політики


Зміна політики кредитування дозволить Україні отримувати допомогу від МВФ навіть у тому випадку, якщо вона не виплатить Росії 3-мільярдного боргу.

Росія є ключовим учасником Міжнародного валютного фонду і не вважає за потрібне покинути його внаслідок рішення МВФ змінити павила кредитування, щоб продовжувати надавати фінансову підтримку країнам, що не загасили свої борги перед офіційними кредиторами.

Про це заявив журналістам у четвер міністр фінансів Росії Антон Силуанов, - подає інформаційне агентство Reuters.

Зміна політики кредитування дозволить Україні отримувати допомогу від МВФ навіть у тому випадку, якщо вона не виплатить Росії 3-мільярдного боргу.

Прем’єр-міністр Дмитро Медведєв звинуватив МВФ у втручанні у справи Росії і назвав рішення політично вмотивованим. Він висловив сумнів у тому, що Україна поверне борг РФ.

Проте Силуанов заявив, що Росія не планує виходити з МВФ і, що, назагал, фонд реалізує «правильну політику».

«Ми є одним з ключових учасників МВФ, ми не вважаємо за необхідне через складну ситуацію припинити нашу участь у фонді», - сказав міністр.

Силуанов зазначив, що МВФ «реалізує правильну політику, спрямовану на підтримку платіжного балансу, бюджету країн, що потребують фінансової допомоги, структурних реформ… Це дуже важливий і потрібний інститут, особливо в нинішній непростій ситуації у глобальній економіці».

«Вважаю, що виходити із складу фонду абсолютно недоцільно. Ми як були, так і залишимося учасниками цього важливого міжнародного фінансового інституту», - додав міністр фінансів Росії Антон Силуанов.

Дивіться також: Все залежить від України та її здатності впоратися з «домашнім завданням», - Аслунд

Безвідповідально було б віддати Росії "борг Януковича" - економіст Аслунд. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

XS
SM
MD
LG