Спеціальні потреби

Росія планує побудувати військові бази на спірних територіях


Один із спірних островів Курилів / Північних територій

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що Москва планує побудувати військову базу на Курильських островах. Як відомо, на деякі з цих островів претензії висуває також Японія.

Шойгу заявив у четвер репортерам у Москві, що Росія планує велику модерну базу на островах з устаткуванням необхідним для охорони кордонів. Курильські острови розташовані неподалік східного узбережжя Росії і на північ від Японії.

Японія висуває претензії на острови у південній частині Курильского архіпелагу, які називає своїми Північними територіями. Територіальна суперечка між Росією і Японією залишається неврегульованою з часу Другої світової війни. Суперечка не дозволяє обом країнам підписати офіційний мирний договір.

Шойгу заявив, що бази буде побудовано також на Мисі Шмідта, що на східному узбережжі Чукотської автономії, і на острові Врангеля, який розташований на північний схід в Чукотському морі.

Нові військові бази на Далекому Сході Росії будуть розташовані всього за кількасот кілометрів від найдалі висунутого на захід узбережжя Сполучених Штатів.

Дивіться також: Гостинність з боку німців до мігрантів зникає

Гостинність із боку німців до мігрантів зникає. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00


XS
SM
MD
LG