Спеціальні потреби

Зробіть Чемпіонат з футболу 2018 українсько-російським і війна припиниться! - англійський історик


Примусьте Росію провести Чемпіонат світу з футболу 2018-го року разом з Україною і отримаєте гарантію, що війна проти України припиниться. Таку думку на сайті "Європейської ради із закордонних справ" висловив відомий дослідник України, британський історик Ендрю Вілсон.

«Росія не стала би обстрілювати будівлі, які мають прийняти Чемпіонат світу», - наводить свій аргумент Вілсон.

Він переконаний : Україна вже має досвід проведення міжнародних футбольних форумів, а для російських корупціонерів з оточення Путіна, спільний чемпіонат стане ще одною, після Сочі-2014, нагодою колосально збагатитись.

«ФІФА може виявитись незадтним прийняти таке рішення. Але Чемпіонат світу 2014 вже закінчився, і до наступного лишається все менше часу. Фінали Чемпіонатів світу досі не проводились у зоні бойових дій, чи поблизу до неї. У 1978-му змагання у Аргентині проводились на фоні застережень з приводу прав людини. Змагання 1970-го проходили після масови протестів з приводу Олімпіади 1968-го року. У Південній Африці у 2010-му році - головним побоюванням (перебільшеним) була злочинність - а не конфлікти. Тож у 2018му Росія, з її серйозними внутрішніми проблемами і у ймовірно досі у стані війни з Україною, не може бути ідеальним господарем змагань», - пише історик.

Вілсон додає, що змагання у Росії заледве зможуть пройти нормально.

«Матчі відбудуться і у Ростові-на-Дону, місті на схід від місця де, було збито малайзійський "Боїнг", яке є потужним центром підтримки бойовиків на сході України. Кажуть, що це місто стало новим домом колишнього президента України Януковича, звідки він намагається поновити контроль над Донбасом. Чи захоче хоч хтось бронювати готелі у Ростові влітку 2018-го?», - пише історик.

Дивіться також : Гурт із Нью-Йорка "порвав" Інтернет "Червоною Рутою"

Гурт із Нью-Йорка "порвав" Інтернет "Червоною Рутою". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:22 0:00

XS
SM
MD
LG