Спеціальні потреби

Поблизу українського кордону росіяни готують диверсантів – РНБО


Андрій Парубій
На військових базах поблизу російського Ростова-на-Дону, недалеко від українського кордону, росіяни готують диверсантів для засилання їх на схід України. Про це сьогодні повідомив секретар Ради національної безпеки й оборони України Андрій Парубій.

«На цій базі перебуває до тисячі осіб, навчання проводять російські офіцери, єдиного їхнього керівника ми на сьогодні ще не виявили. Але немає жодного сумніву, що раз ця військова база розташована на території Росії, не можна уявити, що ці дії, ці навчання проходять без відома і без санкцій найвищого керівництва політичного і військового керівництва Росії», – сказав секретар РНБО.

За словами Парубія, інформацію про військову тренувальну базу з’ясували під час допитів заарештованих учасників проросійських акцій на Донбасі.

Наявність цієї бази – ще одне свідчення того, що «Росія бреше», коли розповідає про невтручання у внутрішні справи України, зазначив Парубій.

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG