Спеціальні потреби

Росія внесе на розгляд Ради Безпеки ООН новий проект резолюції щодо України


Рада Безпеки ООН

Росія планує подати проект резолюції до Ради Безпеки ООН, в якому буде викладено план дорожньої карти щодо досягнення миру в Україні.

Росія планує подати проект резолюції до Ради Безпеки ООН, в якому буде викладено план дорожньої карти щодо досягнення миру в Україні. Про це з посиланням на міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова повідомили ЗМІ в четвер.

Дорожня карта була розроблена Організацією з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), щоб почати втілювати в життя угоду з мирного врегулювання ситуації, досягнуту в Женеві ЄС, Росією, Україною і США.

Лавров звинувачує Київ у невиконанні Женевських домовленостей, або дорожньої карти, а також у провалі зусиль зупинити насильство на Сході України, де українські війська ведуть бої проти проросійських сепаратистів, які взяли під контроль кілька міст в регіоні.

Раніше Росія вже пропонувала різні варіанти резолюцій щодо України в Раді Безпеки ООН, але вони не були прийняті.

«Ми доручили нашому послу в Нью-Йорку Віталію Чуркіну внести проект резолюції Ради Безпеки щодо ситуації в Україні, тому що викликає все більшу тривогу відсутність будь-якого прогресу в зусиллях з припинення насильства, припинення бойових дій, починаючи з припинення каральної операції», - цитує Лаврова ІТАР-ТАСС.

Україна і її західні партнери звинувачують Росію в розпалюванні конфлікту на Сході України, але Москва заперечує ці звинувачення.

Сепаратисти звернулися до Росії з проханням надіслати в регіон миротворців, але Лавров зазначив, що подібний крок не виправданий ситуацією, яка там склалася.

Показати коментарі (4)

Цей форум було закрито

Відео

Інтерв'ю із Оленою Шуляк. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:31 0:00
XS
SM
MD
LG