Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Росію не переобрали на другий термін до Ради з прав людини ООН

  • Голос Америки

Представник Росії в ООН Віталій Чуркін

Термін членства Росії в Раді ООН закінчується в кінці грудня 2016 року

Росію не переобрали на другий термін до Ради ООН з прав людини. Раніше правозахисні організації закликали виключити Росію зі складу ради.

У п’ятницю 28 листопада на голосуванні щодо нового складу Ради з прав людини ООН, Росія поступилася Хорватії і Угорщині. З 193 країн-членів ООН Угорщина отримала 144 голоси, Хорватія 114, а Росія 112. Членство Росії в раді закінчується в кінці 2016 року. Кожна країна може обиратися до цього органу не більше двох разів поспіль.

Крім Угорщини та Хорватії до Ради з прав людини обрано Сполучені Штати, Єгипет, Руанду, Туніс, Ірак, Японію, Саудівську Аравію, Китай, Південно-Африканську Республіку, Бразилію і Кубу.

Михайло Федотов, голова Ради з прав людини при президенті Росії, висловив жаль у зв’язку з тим, що Росія вибуває з ради ООН. За його словами, підсумки голосування не мають відношення до питання про становище з правами людини в Росії, а стосуються виключно міжнародних відносин.

«Відкидаючи кандидатуру Росії на переобрання до Ради з прав людини, країни ООН надіслали сильний сигнал Кремлю про свою підтримку режимові, який вчинив стільки звірств у Сирії», заявив інформаційному агентству Associated Press директор правозахисної організації Human Rights Watch Луї Шарбоне.

Дивіться також: У чому помиляються «Вашингтонські мрійники» розповів російський опозиціонер Яшин

У чому помиляються "Вашингтонські мрійники" розповів російський опозиціонер Яшин. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:19 0:00

XS
SM
MD
LG