Спеціальні потреби

Актуально

Усунено важливі перешкоди на шляху до членства Росії в СОТ

Штаб-квартира СОТ у Женеві

Комісія Світової організації торгівлі схвалила пакет пропонованих реформ у Росії, відкриваючи країні шлях до цього угруповання після 18 років переговорів.

У четвер СОТ повідомила, що заяву Росії розглядатимуть збори всіх 153 членських країн у грудні, які, згідно з передбаченнями, остаточно схвалять її.

Реформи включають обмеження на тарифи та положення, які дозволятимуть іноземним банкам відкривати свої філіали в Росії.

Генеральний директор СОТ Паскаль Ламі заявив, що членство Росії більшою мірою введе її до глобальної економіки і зробить її принадливішим місцем для ведення бізнесу.

День раніше Росія підписала важливу угоду з Грузією, яка передбачає незалежний моніторинг усієї торгівлі між обома країнами, включно з Абхазією і Південною Осетією. Це питання зупинило досягнення угоди з приводу наполягання Тбілісі, щоб Росія відкрила доступ до торговельної інформації в обох регіонах, які відокремилися від Грузії.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG