Спеціальні потреби

Посилювати обороноготовність, бути готовими до сильних санкцій проти Росії - заклик екс-прем'єра Бельгії до ЄС


Путін має знати, що будь-які його подальші дії отримують відповідь у формі рішучих економічних та дипломатичних санкцій

ЄС повинен засудити залякування України з боку Путіна. Про це заявив колишній прем'єр-міністр Бельгії, лідер Альянсу лібералів та демократів Європи (ALDE) у Європейському парламенті Гі Верховстадт.

"Більшає приводів для посилення санкцій проти Росії", - відзначив євродепутат у персональному Twitter.

"Чи планує президент Росії Володимир Путін розпочати нове військове вторгнення в Україну? Він або ось-ось це зробить, або хоче переконати світ, що Москва має такий намір. Як би там не було, це ганебна стратегія", - відзначив політик.

Всі країни ЄС мають розглянути питання перегляду та посилення обороноготовності

"ЄС єдиний у засудженні подібних залякувань та пресингу. Путін має знати, що будь-які його подальші дії отримують відповідь у формі рішучих економічних та дипломатичних санкцій. Всі країни ЄС мають розглянути питання перегляду та посилення обороноготовності. Російська Федерація незаконно анексувала Крим та Севастополь, а отже є країною-окупантом, яка порушила міжнародне права, включно із Статутом ООН. Світ стежить", - йдеться у розширенній заяві Верховстадта, опублікованій ним у Facebook.

Гі Верховстадт очолював уряд Бельгії в період з 1999-го по 2008-й рік.

Дивіться також: Загострення з Росією можна чекати в наступні 6 тижнів - військовий експерт із США

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

XS
SM
MD
LG