Спеціальні потреби

Савченко у США заявила, що Порошенко недопрацьовує з реформами


Тому треба, щоб ви (влада України - прим. ГА )вели себе просто зразково і тримались вірного курсу!
Байден про Україну

Президент України Петро Порошенко "недопрацьовує" у царині реформ. Про це народний депутат України Надія Савченко заявила у США, відповідаючи на запитання, чи є Петро Порошенко "другом реформ". Заява прозвучала у ході виступу в аналітичному центрі Atlantic Council. При цьому Савченко заявила, що не почувається комфортно даючи оцінку роботі голови держави, бо сама ще не зробила достатньо.

Раніше віце-президент США Джозеф Байден, виступаючи в аналітичному центрі Council of Foreign Relations, розповів, що влада України має спішити із запровадженням реформ, адже переконувати Європу у необхідності збереження санкцій проти Росії стає все важче.

"Іконою свободи та демократії" напередодні назвав Надію Савченко сенатор-республіканець Джон Маккейн

"Думаю, що президент Порошенко та інші скажуть: я не відступаю від свого, я тисну на українців - а там в Україні була повністю корумпована система, коли я почав з ними працювати - щоб вони зрозуміли, всі хотіли би перекласти вину на жертву (агресії Росії - прим. ГА). Тому треба, щоб ви (влада України - прим. ГА )вели себе просто зразково і тримались вірного курсу! ", - відзначив Байден у ході виступу.

"Іконою свободи та демократії" напередодні назвав Надію Савченко сенатор-республіканець Джон Маккейн у Twitter за підсумками особистої зустрічі із нардепом.

Висока оцінка Надії Савченко з боку популярного в Україні американського політика викликала зливу негативних коментарів з боку користувачів осціальних мереж, які слідкують за публікаціями "Голосу Америки".

Дивіться також: Глави закордонних відомств США та Росії не можуть дійти згоди щодо Сирії. Відео

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG