Спеціальні потреби

Савченко: не хочу, можу і мушу стати президенткою


Надія Савченко

На думку народного депутата України Надії Савченко, для зміни політичної системи країни необхідний період диктатури. Надія Савченко переконана, що політичну систему в Україні можна змінити лише зверху.

Про це депутатка Верховної Ради від партії «Батьківщина» заявила в ексклюзивному інтерв’ю DW. При цьому вона не виключила необхідності періоду диктатури.

«Щоб змінити повноваження президента, структуру країни, закони перезапустити, щоб вони діяли для людей, побороти корупцію - треба стати таким диктатором, який має все в своїх руках. Для того, щоб повернути цю владу народу і зробити так, щоб більше ніколи владу в народу не забрали», – зазначила Савченко.

На запитання про президентські амбіції Надія Савченко відповіла, що вважає такий розвиток подій радше необхідністю.

«Я відповідала, що не хочу, але я відповідала, що можу. А тепер я, напевно, відповім, що, швидше за все, вже мушу», – сказала вона.

7 червня Надія Савченко заявила про готовність особисто вести прямі переговори про звільнення українських полонених з представниками угруповань «ДНР» і «ЛНР» Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.

Савченко, яку у Росії ув’язнили на 22 роки, повернулася до Києва у травні. Російський президент Володимир Путін підписав указ про помилування українки «на прохання родичів» загиблих журналістів, у причетності до загибелі яких звинувачували Савченко.

Дивіться також: Заліщук вважає, що невисока підтримка "Демальянсу" свідчить про недовіру до політиків взагалі

Заліщук вважає, що невисока підтримка "Демальянсу" свідчить про недовіру до політиків взагалі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:17 0:00

XS
SM
MD
LG