Спеціальні потреби

Сенат США проголосував за вступ Чорногорії до НАТО


97 голосами проти 2 Сенат США підтримав ратифікацію вступу Чорногорії до НАТО.

Включення Чорногорії до НАТО також матиме позитивні наслідки для цілого континенту та дасть важливий та чіткий сигнал іншим країнам, які прагнуть членства

"Попри невеликий розмір, Чорногорія має стратегічну важливість. Колишній союзник Росії, ця країна знаходиться у центрі протистояння між Заходом та Москвою за вплив на Балканах. Завдяки членству Чорнгорії, НАТО отримує безперервний кордон вздовж Адріатичного узбережжя", - відзначає видання The Washington Post.

"Членство Чорногрії у НАТО послужить посиленню Альянсу, покращить національну безпеку США та стане потужним сигналом про нашу рішучість на адресу Росії, яка вдирається на територію країн-сусідів та прагне підірвати міжнародний устрій. Включення Чорногорії до НАТО також матиме позитивні наслідки для цілого континенту та дасть важливий та чіткий сигнал іншим країнам, які прагнуть членства", - відзначив у заяві з приводу рішення Сенату сенатор-демократ Бен Кардин.

Раніше на підтримку членства НАТО виступив Державний секретар США Рекс Тіллерсон. Видання The Washington Post відзначає, що на підтримку членства Чорнгорії у НАТО виступив і Білий Дім.

Дивіться також: Як може змінитися американський підхід до ядерної зброї в найближчому майбутньому?

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG