Спеціальні потреби

Президент Сербії звинуватив організовану злочинність у підривних діях


Президент Сербії звинуватив організовану злочинність у підривних діях

Президент Сербії Борис Тадич звинувачує організовану злочинність за розправу з учасниками гей-параду і за зірваний футбольний матч в Італії.

Він назвав події у Белграді і Генуї «реакцією» організованої злочинності на подальше зміцнення впливів юридичних реформ у Сербії. Як пише газета «Politika», посилаючись на слова президента, Тадіч заявив, що ці реформи допомагають державі запроторити ватажків мафії до в’язниці.

Президент Борис Тадич зробив таку заяву у зв’язку з протестами, які відбулися у центрі Белграду 10 жовтня в яких були задіяні тисячі поліцаїв та сотні противників гей-параду.

У Генуї, через хуліганську поведінку уболівальників сербської команди під час футбольного матчу між Італією і Сербією, перервано кваліфікаційний турнір чемпіонату Європа-2010 між національними командами обох країн.

Газета «Politika» пише, що в цьому запідозрені два боси мафії, які заплатили 280 тисяч доларів щоб найняти 60 сербських хуліганів для того щоб вони зірвали в Генуї матч. Цими діями, як пише газета, організовані злочинці хочуть дестабілізувати прозахідний уряд Белграду.

XS
SM
MD
LG