Спеціальні потреби

Актуально

Сербія збільшила винагороду за видачу Младича до 14 мільйонів доларів.

Колишній лідер боснійських сербів генерал Ратко Младіч.

Сербія знаходиться під сильним міжнародним тиском із домаганнями заарештувати колишнього військового лідера боснійських сербів Ратка Младича. В зв’язку з цим сербський уряд збільшив винагороду за відомості про його місцеперебування до 14 мільйонів доларів. Попередня винагорода Белграду становила лише 1,4 мільйона доларів.

Європейський Союз поставив перед Белградом вимогу про арешт колишнього генерала Младича, як передумову вступу Сербії до ЄС.

Міжнародний трибунал ООН у справах колишньої Югославії в Гаазі звинувачує Ратка Младича у вбивстві в 1995 році щонайменше 8 тисяч мусульман чоловічої статі у Сребрениці та в знищенні близько 10 тисяч людей під час облоги боснійської столиці Сараєво у 1992-1995 роках.

Головний прокурор Міжнародного трибуналу ООН заявив минулого місяця, що Сербія мусить прикласти більше зусиль для того, щоб заарештувати Младича, який переховується від 1995 року – тобто від часу закінчення громадянської війни у Боснії і Герцеговині.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG