Спеціальні потреби

Передбачається, що юридичний комітет Сенату схвалить кандидатуру Сешенса на посаду міністра юстиції

  • Голос Америки

Джефф Сешенс під час слухання перед юридичним комітетом Сенату

Запропонований президентом Дональдом Трампом кандидат на посаду міністра юстиції сенатор Джефф Сешенс, згідно з передбаченнями, буде схвалений у вівторок юридичним комітетом Сенату США. Якщо Сешенс отримає схвалення з боку комітету, справу розгляне весь склад Сенату.

Демократичні законодавці, як передбачається, виступлять проти указів Трампа, що стосуються питання імміграції. Сешенс був тим, хто служив порадами президентові в цьому питанні.

У понеділок президент Трамп усунув з посади виконуючу обов’язки міністра юстиції Саллі Єйтс після того, як вона піддала під сумнів згідність з Конституцією заборону на в’їзд до США громадян семи переважно мусульманських країн і відмовилась застосувати її на практиці.

Відмова Єйтс була в основному символічною, беручи до уваги те, що Сешенс підтримає цю політику після приведення до присяги. Схвалення кандидатури Сешенса, як вважається, обійдеться без проблем.

Якщо юридичний комітет Сенату схвалить у вівторок кандидатуру Сешенса, весь Сенат повин затвердити його протягом кількох наступних днів.

Дивіться також: Тимчасова заборона на в'їзд до США громадянам семи країн: протести та реакції.

Тимчасова заборона на в'їзд до США громадянам семи країн: протести та реакції. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

XS
SM
MD
LG