Спеціальні потреби

Білий дім: незважаючи на Brexit, санкції проти Росії будуть продовжені


Ерік Шульц

США відзначають глибокий вплив санкцій на російську економіку.

Голосування про вихід Великобританії з ЄС не повинно вплинути на політику санкцій Заходу щодо Росії у зв'язку з її вторгненням в Україну, однак найближчим часом США будуть працювати над питанням продовження санкцій. При цьому, санкції вже показали свою ефективність, і їх подальше застосування залежить від виконання Кремлем домовленостей про врегулювання конфлікту на сході України, - заявляють у Білому домі.

Сполучені Штати не очікують, що результати референдуму про членство Великобританії у ЄС, відомого як Brexit, вплинуть на продовження санкцій проти Росії, - заявив в понеділок заступник прес-секретаря Білого дому Ерік Шульц.

«З початку кризи в Україні, США, ЄС і G7 тісно співпрацювали з питання вироблення пакету санкцій, які вплинули на російську економіку. Таким чином, у нас таке розуміння, що вони будуть продовжені. Очевидно, однак, що представники США працюватимуть над цим питанням в найближчі тижні і місяці», - сказав представник Білого дому.

Шульц нагадав про те, що в травні цього року на саміті в Японії лідери країн «Великої сімки» зобов'язалися зберігати санкції, поки Росія не почне виконувати Мінські угоди про врегулювання збройного конфлікту на сході України.

Представник Білого дому в зв'язку з цим підкреслив, що президент Росії Володимир Путін повинен вибрати, яким шляхом буде розвиватися ситуація навколо санкцій.

«Він може продовжувати рухатися цим шляхом, який завдав шкоди російській економіці. Економіка Росії вже скоротилася приблизно на одну шосту. Це прямий результат впливу цілої низки факторів, але важко ігнорувати ефект цих санкцій», - зазначив Шульц.

Прес-секретар також підкреслив важливу роль лідерства США у запровадженні міжнародних санкцій проти Росії.

«Справа не тільки в санкціях, запроваджених Сполученими Штатами. Це також санкції, які, завдяки американському лідерству в усьому світі, ввела ціла група міжнародних партнерів. Саме тому санкції мали такий ефект», - зазначив Шульц.

Дивіться також: Продовжувати мінські переговори чи залишати їх. Думки експертів

Продовжувати мінські переговори чи залишати їх. Думки експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Показати коментарі (2)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG