Спеціальні потреби

ООН: 25% населення Сомалі покинули свої домівки


Cомалійські біженці прибувають до Могадішо

За даними Управління ООН з питань біженців, внаслідок посухи та війни, 25 відсотків населення Сомалі покинули свої домівки, і тепер перебувають в сомалійських таборах для переміщених осіб або в закордонних притулках для втікачів.

Втім, гуманітарні організації домагаються невідкладної допомоги для Сомалі, де відсутність дощу посилила хаос, спричинений громадянським конфліктом, який триває вже роками.

Управління ООН, зокрема, занепокоєне високими рівнями недоїдання серед найновіших сомалійських біженців. Понад половина сомалійських дітей, які прибувають до Ефіопії і Кенії, страждають від гострого недоїдання.

Чимало дітей настільки ослаблені, що коли вони прибувають до таборів біженців вони помирають через 24 години, незважаючи на опіку і годування.

ООН та міжнародні гуманітарні організації кажуть, що внаслідок тривалої посухи на території Африканського рогу, до 10 мільйонів людей потребує харчової допомоги. Цього тижня, британські організації «Оксфам» та «Рятуйте дітей» звернулися зі закликом до надання екстреної допомоги потребуючим.

XS
SM
MD
LG