Спеціальні потреби

Мільярдер, який не закінчив школу, очолить цивільну місію SpaceX


Протягом першої частини трансляції найочікуванішої спортивної події у США - "Супер Боул" - 7 лютого перед 100 мільйонами телеглядачів під час рекламної паузи з'явиться ролик за участі мільярдера Джареда Айзаакмена. У 30-секундній рекламі він розповість про свою першу приватну космічну місію за участі лише цивільних членів екіпажу SpaceX Inspiration4, яку він сам очолить. Політ запланований на кінець 2021 року.

Місія - це благодійна ініціатива, що має на меті зібрати 200 мільйонів доларів для дослідницького шпиталю Святого Юди (St. Jude Children’s Research Hospital) для боротьби із раком у дітей.

Цей політ також втілить мрію 37-річного Айзаакмена полетіти у космос, яку він мав із 5-річного віку, пише CNBC.

Айзаакмен виріс у Нью-Джерзі, із 14 років він почав ремонтувати комп'ютери, а у 16 отримав першу пропозицію роботи на одного зі своїх клієнтів. Заради цього він припинив ходити до школи й отримав натомість сертифікат GED - альтернативу диплому про закінчення школи.

Підприємець співзаснував та керував успішною компанією із оброблення платежів United Bank Card, що зараз має назву Shift4 Payments. Вона обробляє платежі для третини від усіх ресторанів і готелів у США. Його статки оцінюють у понад 2 мільярди доларів.

Із 2005 року Айзаакмен почав брати уроки польотів, згодом отримав навички пілота численних військових винищувачів, брав участь в авіашоу, а у 2009 році встановив світовий рекорд, облетівши земну кулю за менш як 62 години. Крім того, він має компанію у Флориді, що тренує пілотів для американських збройних сил і має найбільший приватний флот винищувачів. Айзаакмен одружений і має двох доньок.

Дивіться також: Сенатори США внесли до Конгресу законопроект про санкції проти офіційних осіб у Росії, відповідальних за отруєння і арешт Навального. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG