Спеціальні потреби

Актуально

Іспанські вчителі виступають проти скорочення бюджету

Іспанські вчителі виступають проти скорочення бюджету

Тисячі працівників державних навчальних закладів вийшли у вівторок на вулиці Мадрида, виступаючи проти скорочення освітніх програм. Очікується, що страйк, яким охоплені щонайменше 300 шкіл, триватиме два дні. До вчителів столиці планують приєднатись освітяни у інших регіонах Іспанії.

Вчителі наголошують, що бюджетні витрати на освіту не можна скорочувати. Збільшення кількості робочих годин для вчителів призведе до погіршення якості освіти, вважають профспілки. За їх словами, вчителі матимуть менше часу для підготовки та роботи з студентами, як також будуть вимушені викладати предмети, у яких вони не є фахівцями. Визнаючи необхідність скорочення бюджетних витрат, вчителі переконані, що витрати на освіту необхідні залишатись на теперішньому рівні.

У зв’язку з економічною кризою та необхідністю скорочення бюджету іспанці регулярно виходять на протести з травня цього року. Іспанія має один з найбільших рівнів безробіття у Європі та один з найвищих рівнів державної заборгованості.

Всі новини дня

Військові експерти: українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу. Відео

Про переваги української армії у контрнаступі ми поговорили із двома американськими військовими експертами. Обидва впевнені - українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу.

В американських містах проходять протести у відповідь на підрив дамби Каховської ГЕС. Відео

У вівторок у Вашингтоні на акцію протесту зібралися біля Білого Дому. Учасники вийшли, щоб привернути увагу до того, що на їхню думку, саме росіяни зруйнували Каховську ГЕС. Протести у відповідь на підрив Каховської ГЕС також відбулись і в найбільшому місті штату Каліфорнія, Лос-Анджелесі.

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів - промислова екологиня. Відео

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів. Про це у коментарі Голосу Америки розповіла промислова екологиня Анна Амбросова.

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:38 0:00

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени – деталі з Конгресу США від Катерини Лісунової.

Речниця Білого дому: Відповідальність за руйнування, спричинені цією війною — на Росії. Відео

Відповідальність за руйнування, спричинені цією війною — на Росії. Про це заявила речниця Білого дому Карін Жан-П'єр, коментуючи підрив Каховської ГЕС.

Більше

XS
SM
MD
LG