Спеціальні потреби

США виділили Україні гуманітарну допомогу для боротьби із коронавірусом


Речниця Державного департаменту Морган Ортаґус

Сполучені Штати виділили Україні понад $1.2 мільйона на медичну та гуманітарну допомогу для боротьби проти пандемії коронавірусу. Кошти спрямують на підготовку лабораторних систем, виявлення випадків захворювання та моніторинг ситуації, а також на підтримку технічних експертів для забезпечення готовності та засобів реагування, підвищення ефективності інформування щодо ризиків. Про це повідомило посольство США в Україні із посиланням на заяву речниці Державного департаменту Морган Ортаґус.

"За останні 20 років США надали довгострокових інвестицій в систему охорони здоров’я України на загальну суму у майже 362 мільйони доларів США, а загальна допомога США за цей самий період становить майже п’ять мільярдів доларів", - йдеться у заяві дипмісії.

Загалом в межах "всеосяжних та значних заходів реагування з боку США Державний департамент США та USAID надають першочерговий внесок у розмірі майже 274 мільйонів доларів США на екстрену медичну та гуманітарну допомогу країнам, які цього потребують, крім фінансування, що ми вже надаємо багатостороннім організаціям, таким як Всесвітня організація охорони здоров’я та ЮНІСЕФ". Держдеп повідомив, що надав допомогу понад 60 країнам світу, включаючи Вірменію, Білорусь, Азербайджан, Грузію та Молдову.

Дивіться також: Дезінфікуючі засоби замість віскі: завод у передмісті Вашингтона змінив профіль через коронавірус. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG