Спеціальні потреби

Актуально

В американських містах затримано сотні нелегальних іммігрантів

Імміграційна служба США цього тижня заарештувала сотні нелегальних іммігрантів по всій країні. Арешти проведено в Лос-Анджелесі, Чикаго, Атланті, Нью-Йорку та прилеглих районах. Імміграційна служба і митний контроль не зазначають, скільки осіб було заарештовано в цілому, але відомо, що 161 арешт було здійснено в Лос-Анджелесі і 200 – в Атланті.

Дейвид Марін, директор Імміграційної та митної поліції (ICE) США в Лос-Анджелесі, підкреслює, що арешти, зроблені протягом п’яти днів, були «хвилею застосування права».

«Поширення цих недавніх повідомлень про контрольно-пропускні пункти ICE і випадкових обшуків – це все брехня, і це небезпечно і безвідповідально, – наголошує він. – Такі повідомлення створюють паніку».

Президент Трамп минулого місяця підписав розпорядження про імміграційне законодавство, яке поклало край попередній політиці «зловити та відпустити», що дозволила тим, хто перетнув кордон, повернутися в Мексику, не будучи затриманим.

Аналіз видання Los Angeles Times виявив, що 8 мільйонів незаконних робітників у США, відповідно до нового указу, можуть опинитися під загрозою депортації.

Дивіться також: Нелегальні іммігранти у США вивчають свої права

Нелегальні іммігранти у США вивчають свої права. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG