Спеціальні потреби

Актуально

Експерти остерігають від бездіяльності школярів влітку

Експерти остерігають від бездіяльності школярів влітку

Ще не встигли розпочатися літні канікули, а американські освітяни вже б'ють на сполох і попереджають -- якщо дітей не зайняти влітку, вони розгублять усі знання, набуті за попередній навчальний рік. Вони називають це «літнім синдромом». Діти, які байдикують під час канікул влітку, відстають від своїх однокласників восени. І з кожним роком такі діти відстають все більше і більше, поки не опиняються у самому кінці класу за навчанням.

Рон Ферчайлд, представник асоціації освітян, говорить:«Молодим людям, які не задіяні в освітніх програмах протягом літніх місяців, приходиться дуже важко, коли вони повертаються у школу восени. Вчителі змушені повторювати матеріал, який вони викладали попереднього року. Інколи на це йде 4-6 тижнів».

Дослідження вказують, що всім дітям складно втягатися у шкільну програму. Але найважче тим, які ростуть у родинах з меншим достатком.

Розповідає Карл Александр, професор соціології університету Джонса Гопкінса:«Ми виявили, що діти, які виростають у бідних родинах, не відстають від дітей з багатших родин під час навчального року. Пасти задніх вони починають після літніх канікул. Особливо це помітно у початковій школі».

Не всі батьки можуть відправити своїх дітей до літних таборів, бо коштує це недешево. Отже доводиться покладатися на власні сили. І тут фахівці радять застосовувати творчий підхід. Наприклад, влаштувати у родині змагання серед дітей - хто зможе прочитати більше книжок за літо. Також радять залучати дітей до приготування вечері. Кожен рецепт не обходиться без інгредієнтів, які треба вимірювати, і тут у нагоді стануть знання з математики.

Не завадить і виділити спеціальний час на виконання літнього завдання, рекомендованого школою.

Свої поради освітяни базують на результатах багатьох досліджень, які свідчать, що плідно проведене літо має надзвичайно позитивний вплив на розвиток дитини. Звичайно, що літні канікули – пора відпочинку, однак обов’язком батьків є зробити так, щоби діти набралися сил, корисно провели час і водночас не втратили знань, набутих у школі протягом попереднього навчального року.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG