Спеціальні потреби

Актуально

Порушення міліції в Україні розслідуються досить неефективно – екс-чиновник

Корупція та зловживання владою є відомими проблемами в української міліції. Правозахисники з року в рік вказують на численні порушення прав людини, застосування тортур та неналежні умови утримання громадян у місцях попереднього затримання в Україні. Одним з останніх кричущих випадків стала смерть у Шевченківському райвідділі міліції міста Києва студента Ігоря Індила. Намагаючись виправити ситуацію, у 2008 році Міністерство внутрішніх справ України створило Управління моніторингу дотримання прав людини. Однак з приходом нової влади цей підрозділ розформували. Детальніше на цю тему ми поговорили з гостем нашої студії екс-помічником міністра внутрішніх справ з прав людини Вячеславом Свірцем, який днями перебував у Вашингтоні. З ним розмовляла Мирослава Ґонґадзе.Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG