Спеціальні потреби

Утікачі із армії Сирії застрелили 27 урядових солдатів

  • Голос Америки

Утікачі із армії Сирії застрелили 27 урядових солдатів

За повідомленням правозахисників, утікачі із сирійської армії вбили щонайменше 27 урядових солдатів та службовців сил безпеки. Тим часом у новому звіті правозахисної організація «Вахта прав людини» (Human Rights Watch) зазначається, що військові командири видавали накази про припинення акцій протесту «всіма необхідними засобами».

Базована у Лондоні правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights повідомляє, що урядові солдати загинули сьогодні вранці внаслідок сутичок з армійськими утікачами у південній провінції Дараа.

Останніми місяцями антиурядове повстання у Сирії стало дедалі кривавішим. Утікачі з війська зводять сутички з армією, і свого часу мирні протестувальники озброюються для самозахисту.

Тим часом, у четвер правозахисна організація «Вахта прав людини» (Human Rights Watch) оприлюднила новий звіт, у якому зазначається, що утікачі з армії назвали 74 командирів і чиновників, які несуть відповідальність за напади на неозброєних демонстрантів.

Організація повідомила, що на підставі інтерв’ю з колишніми солдатами та агентами розвідки, які перейшли на бік опозиції, не може бути «жодного сумніву» у тому, що урядові сили безпеки вдавалися до жорстокостей і зловживань правами цивільних. Такі зловживання автори звіту називають злочинами проти людства.

XS
SM
MD
LG