Спеціальні потреби

Рада Безпеки ООН обговорюватиме ситуацію в Сирії


Засідання Ради Безпеки ООН щодо ситуації в Сирії 27 квітня, 2011

Рада Безпеки ООН засідатиме у середу для обговорення ситуації в Сирії. Засідання проходитиме через тиждень після того, як Рада видала гостру заяву з осудом урядової розправи над опозиційними протестувальниками, і закликала до припинення насильства.

Днями, низка арабських країн також засудила насильство у Сирії. Саудівська Аравія, Кувейт, Катар та Бахрейн відкликали своїх послів із Сирії. У вівторок міністр закордонних справ Туреччини Ахмет Давутоглу мав зустріч у Дамаску з президентом Сирії Башаром аль-Асадом у ході якої закликав до покінчення з кровопролиттям.

Асад захищав кампанію придушення дисидентів, кажучи, що це національний обов’язок розправитися із - за його словами - «бандитами», які перекривають дороги і «тероризують» людей.

За повідомленням сирійського державного агентства новин САНА, Асад сказав турецькому міністру закордонних справ, що його сили не припинять свою кампанії проти «збройних терористичних угруповань».

Активісти кажуть, що останніми днями сотні людей були вбиті сирійськими військовими силами. Понад 30 людей загинуло у вівторок.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG