Спеціальні потреби

Від вибуху в Дамаску загинуло щонайменше 25 людей


Пошкоджена вибухом машина

Сирійські державні засоби масової інформації повідомили, що в центральному районі Дамаска стався вибух, від якого загинуло щонайменше 25 людей і десятки отримали поранення. Офіційне інформаційне агентство SANA повідомило, що нападник-смертник підірвав вибухівку на схрещенні вулиць у столичному районі Майдан. Як повідомляється, щонайменше 46 людей отримали поранення.

За повідомленням, атака була скерована проти автобуса, який перевозив поліцейських.

Сирійське державне телебачення показало, як люди носили частини тіл убитих, тоді як інші вигукували, що це діло рук терористів. Також показано вибиті вікна, кров, як здається, на поліцейському автобусі та інші пошкоджені машини.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за атаку, яка сталася через два тижні після того, як від двох вибухів, скерованих проти будинків органів безпеки в Дамаску, загинуло 44 людей.

Уряд і опозиція обмінялися звинуваченнями щодо того, хто відповідальний за атаку.

Тимчасом збільшується критика щодо ефективності місії Ліги арабських держав, завданням якої було перевірити виконання президентом Башаром Асадом умов плану про припинення кривавого десятимісячного придушення протестів.

XS
SM
MD
LG