Спеціальні потреби

ЄС запроваджує нові санкції проти Сирії


Президент Сирії Башар аль-Асад з дружиною Асмою

Європейський Союз прийняв рішення щодо введення нових санкцій проти найближчих соратників президента Сирії Башара аль-Асада. Тим часом країною прокотилася хвиля нових сутичок.

На своїй зустрічі у Брюсселі, міністри закордонних справ країн Євросоюзу вирішили заборонити в’їзд на територію ЄС кільком високопоставленим сирійцям та членам родини Асада, включно з його народженою у Великобританії дружиною Асмою, і заморозити їх банківські активи.

Перед відкриттям наради, глава МЗС Великобританії Вільям Гейґ заявив, що санкції посилять тиск на сирійський уряд, який, зазначив міністр, продовжує вбивати власний народ.

Втім сирійська правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила, що у п’ятницю внаслідок інтенсивних боїв у місті Азіз поблизу кордону з Туреччиною загинуло троє сирійських військовослужбовців, які перейшли на бік опозиції. В центральній частині країни, сирійські війська продовжують свій наступ на місто Гомс.

У четвер, через день після того, як Рада Безпеки ООН закликала уряд Сирії та опозицію втілити мирний план, який запропонував посланець Кофі Аннан, внаслідок насильства загинуло близько 60 людей.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG