Спеціальні потреби

Аннан занепокоєний з приводу атак сирійських військ


Спеціальний посланник у справах Сирії Кофі Аннан

Міжнародний посланник Кофі Аннан заявив, що ситуація в Сирії «і далі неприйнятна» та висловив занепокоєння з приводу повідомлень засобів масової інформації, що сирійські війська атакували населені цивільними райони вже після того, як їх відвідали спостерігачі ООН.

Група спостерігачів ООН перебуває в Сирії в рамках мирного плану, досягнутого завдяки Аннану, який у вівторок заявив Раді Безпеки ООН, що «рахуються лише ці обіцянки, яких дотримуються».

Голова Постійного представництва США при ООН Сюзен Райс заявила, що Організація Об’єднаних Націй уже втратила терпеливість. Райс сказала, що коли насильство не припиниться, то Сполучені Штати готові докласти зусиль, щоб «сирійський уряд ніс відповідальність», а також додатковими діями з боку Ради Безпеки.

Рада Безпеки ООН схвалила пропозицію про збільшення кількості спостерігачів до 300 осіб. На брифінгу у вівторок голова миротворчих сил ООН Ерве Ладсус висловив передбачення, що 30 спостерігачів прибудуть до Сирії до кінця цього тижня, і що ця кількість збільшиться до 100 до кінця місяця.

XS
SM
MD
LG