Спеціальні потреби

США: постачі гуманітарної допомоги сирійцям натрапляють на перешкоди


Розподіл допомоги у центральному районі Сирії

Зусилля Сполучених Штатів надіслати необхідну допомогу до Сирії через територію Туреччини натрапляє на перешкоди з приводу безвихідного становища на переговорах і блокади сирійським урядом районів, контрольованих опозиційними угрупованнями, включно з тими, яких підтримує Вашингтон.

У результаті того, кажуть американські офіційні особи, приблизно двадцять населених пунктів позбавлені продовольства та гуманітарних товарів. У деяких випадках ця ситуація триває вже роками, в результаті чого відчувається дедалі більша нестача продовольчих товарів.

Сполучені Штати, Великобританія і Франція звернулися з екстреним закликом до ООН розпочати гуманітарні постачі з повітря. Однак офіційні представники ООН, згідно з повідомленнями, сказали, що повітряні постачі не є неминучі.

Цей заклик було зроблено перед зустріччю Ради Безпеки для обміркування гуманітарної кризи.

Офіційні особи кажуть, що колони з допомогою прибули до містечка Дарая уперше за чотири роки, а друга досягла міста Муадгамія у середу.

Деякі особи кажуть, що це, можливо, надто мало і надто пізно. А Державний департамент США назвав ці постачі зовсім недостатніми.

Міжнародна група підтримки Сирії, до якої входять як Сполучені Штати, так і Росія, минулого місяця погодилась, що коли постачі допомоги будуть і далі блокуватися, вони підтримають постачі повітряним шляхом.

Дивіться також: Хтось мав причини притримувати «чорну бухгалтерію ПР» - екс-заступник Наливайченка

Хтось мав причини притримувати "чорну бухгалтерію ПР" - екс-заступник Наливайченка. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:06 0:00

XS
SM
MD
LG