Спеціальні потреби

У район сирійського міста Алеппо надіслано додаткові військові частини

  • Голос Америки

Активісти сирійської опозиції повідомляють, що уряд надіслав додаткові військові частини до міста Алеппо, де вже п’ятий день поспіль ідуть запеклі бої між повстанцями та сирійськими військами. Базована у Великобританії організація Syrian Observatory for Human Rights заявила, що бої ішли в кількох районах Алеппо та що сирійські війська застосовували бойові вертольоти.

За повідомленнями, в результаті артилерійського обстрілу в провінції Алеппо, а також у Гамі та Ідлібі загинуло щонайменше восьмеро людей. Активісти повідомляють, що в середу урядові війська обстріляли також передмістя Дамаска аль-Тель.

Тимчасом офіційні особи в сусідній Туреччині заявили, що перехідні пункти через кордон між обома країнами будуть закриті в середу з приводу погіршення умов безпеки.

Сирійські повстанці захопили кілька перехідних пунктів через кордон. Минулого тижня були пограбовані і спалені турецькі вантажні машини. Це сталося під час сутички між опозиційними та сирійськими військами у районі Баб аль-Гава, що по сирійському боці кордону.
XS
SM
MD
LG