Спеціальні потреби

На кордоні з Туреччиною бойовики «Ісламської держави» вбили щонайменше 20 сирійців


Терористичне угруповання «Ісламська держава» взяло на себе відповідальність за вибух, у результаті якого загинуло щонайменше 20 людей. Більшість жертв – підтримувані Туреччиною бійці сирійської опозиції з північно-західного району країни.

Нападник-смертник замінованою машиною атакував автоколону повстанців неподалік переходу через кордон у селі Атмех, у районі, де повстанці та ісламські екстремісти ведуть бої уздовж кордону.

Базована у Великобританії неприбуткова організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила, що загинула 21 особа.

Екстремістське угруповання взяло на себе відповідальність за атаку у повідомленні онлайн.

Серед убитих був був суддя та інший високопоставлений службовець судової системи з Алеппо. Про це повідомив представник повстанців.

Один очевидець сказав інформаційному агентству Reuters, що більшість убитих – члени угруповання Фалік аль-Шам, яке пліч-о-пліч з турецькими солдатами бореться проти бойовиків «Ісламської держави».

Дивіться також: Комітет захисту журналістів закликає Росію звільнити українського журналіста Романа Сущенка або оприлюднити докази його вини

XS
SM
MD
LG