Спеціальні потреби

Лахдар Брагімі веде переговори з президентом Сирії Башаром аль-Асадом


Міжнародний посланник з питань миру Лахдар Брагімі мав у понеділок зустріч з президентом Сирії Башаром аль-Асадом для обміркування перспектив закінчення 21-місячної громадянської війни.

Брагімі, який є посланникм ООН і Ліги арабських держав з питань миру, прибув до Дамаска з сусіднього Лівану в неділю, того самого дня, коли, за повідомленням активістів сирійської опозиції, в результаті обстрілу з літака пекарні, там загинуло понад 60 людей.

Атака сталася в контрольованому повстанцями місті Гальфая в провінції Гама. Якщо інформацію буде підтверджено, то це буле один з найкривавіших інцидентів протягом усього конфлікту. Кількість жертв, як передбачається, збільшиться, тому що деякі із приблизно 50 поранених перебувають у критичному стані.

Неясно, чи одноповерховий будинок, що його обстріляно, дійсно був пекарнею, але на відео в Інтернеті видно чоловіків, які докладають неймовірних зусиль, щоб з-під уламків звільнити людей, у цьому числі щонайменше одну жінку. Поблизу і на вулиці лежать вкриті кров’ю люди.

Активісти опозиції повідомляють про рейди сирійських літаків у провінції Алеппо і на схід від Дамаска, тоді як урядові війська намагають витіснити повстанців із зайнятих ними районів.
XS
SM
MD
LG