Спеціальні потреби

США привітали рішення ОІС призупинити членство Сирії


Сполучені Штати привітали рішення Організації ісламського співробітництва, до складу якої входять 57 країн, призупинити членство Сирії в цьому об’єднанні.

Прес-секретар Державного департаменту Вікторія Нуланд заявила, що своїм рішенням ОІС надсилає «сильний сигнал» урядові президента Башара аль-Асада і демонструє зростаючу міжнародну ізоляцію Сирії.

Тим часом у четвер Рада Безпеки ООН ухвалила рішення про завершення мандату місії своїх спостерігачів у Сирії. Мандат закінчується у неділю 19 серпня.

Радник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Валері Еймос сказала кореспондентам у Дамаску, що внаслідок насильства до двох з половиною мільйона сирійців потребує допомоги.

За повідомленням базованої у США правозахисної організації «Вахта прав людини», у середу сирійський військовий літак здійснив авіаудар по північному прикордонному місті Азаз у результаті чого загинуло близько 40 цивільних осіб і понад 100 отримало поранення.

Правозахисники відвідали Азаз у четвер. Вони зазначили, що знищено цілий житловий квартал міста і, що мішенню атаки, за ознаками, були два об’єкти повстанців Вільної сирійської армії.
XS
SM
MD
LG