Спеціальні потреби

В Кандагарі вуличні бої між НАТО та Талібаном


Дим від вибуху поблизу урядової будівлі в Кандагарі.

Військові частини Афганістану за підтримки солдатів НАТО атакують укріплення талібів, які раніше завдали ударів по урядовим будівлям в Кандагарі, місті на півдні країни.

На вулицях час від часу лунають постріли – солдати Афганської армії ведуть бої з бойовиками, які відстрілюються із захопленої будівлі поблизу місцевої штаб-квартири розвідувальної служби Афганістану.

За повідомленням влади Афганістану, звільнено майже всі урядові будівлі на які напередодні було скоєно атаки. Втім, вулиці Кандагару залишаються безлюдними.

Напад Талібану розпочався з атаки на офіс губернатора Кандагару, поліцейські відділки та розвідувальну службу. Це найбільша операція бойовиків з тих пір як минулого місяця вони провели наступ на позиції військ афганського уряду та НАТО.

Влада Афганістану заявляє, що під час нападу загинуло щонайменше 18 бійців Талібану, включно з 7-ма нападниками-смертниками, які підірвали себе. Нападники вбили 4 людей, включно з цивільними та співробітникам служб безпеки. Чотирьох талібів затримано.

Повідомляється, що більшість бойовиків, які атакували Кандагар – належать до сотень в’язнів, які раніше втекли з тюрми Сарпоза через підземний тунель, який копали кілька місяців.

XS
SM
MD
LG