Спеціальні потреби

Актуально

Супермодель Кемпбелл свідчить на процесі Чарльза Тейлора

На судовому процесі звинуваченого у воєнних злочинах колишнього президента Ліберії Чарльза Тейлора британська супермодель Наомі Кемпбелл заявила, що вона прийняла пакет, у якому були «брудні на вигляд камені», які, на її думку, були від нього.

Тейлора звинувачують у постачанні зброї повстанцям під час громадянської війни в Сьєрра-Леоне за так звані «криваві алмази». Так називалися алмази, які добулися і перепродувались для фінансування збройного конфлікту. Тейлора звинувачують у тому, що він дав такі алмази Кемпбелл після зустрічі з нею у 1997 році під час вечері в президента Південно-Африканської Республіки Нельсона Мандели.

В ході свідчень Кемпбелл заявила, що алмази вона отримала від якихось чоловіків після вечері, які однак не сказали конкретно, що це був подарунок від Тейлора.

Ще до свідчень у четвер перед судом в Гаазі Кемпбелл заперечувала, що вона отримала будь-які алмази після зустрічі з Тейлором. Колишній агент Кемпбелл Керол Вайт і актриса Міа Ферров кажуть, що вони знали про подарунок. Вони добровільно погодились дати свідчення в понеділок.

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG