Спеціальні потреби

«Нокія» та «Моторола» презентували нові телефони раніше за Apple


Конкуренти обігнали iPhone 5
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00
Direct link

Конкуренти обігнали iPhone 5

Дедалі жорсткішою стає конкуренція у світі портативної комп’ютерної техніки. На цьому тижні партнери «Нокія» і «Майкрософт», як також компанія «Моторола», яка є власністю «Ґуґл», оголосили про випуск чергових новинок. Загалом, найближчими тижнями на ринку повинні з’явитися чимало нових мобільних телефонів та планшетних комп’ютерів.
«Нокія» і «Майкрософт» на спільній презентації у Нью-Йорку представили два нових смартфони: «Люмія 820» та «Люмія 920». Пристрої мають безпровідну зарядку, удосконалену камеру і, що найважливіше, працюватимуть на новій операційній системі «Віндовз 8»
Партнерство в такому випадку дуже важливе, говорить виконавчий директор «Нокії» Стівен Елоп:

«Щоби дати споживачам конкурентну продукцію, «Нокія» повинна стати частиною екосистеми».

Екосистема – це сукупність програмного забезпечення, комплектувальних, а також цифрових мереж. Компанії «Еппл» та «Ґуґл» з його операційною системою Андроїд створили екосистеми, які сьогодні зайняли домінуючі позиції на ринку смартфонів та планшетних комп’ютерів. Елізабет Файф з Університету Південної Каліфорнії, яка вивчає індустрію мобільних комп’ютерів, каже, що «Майкрософт» сподівається змінити ситуацію на ринку:

«Коли ти маєш під своїм контролем все найнеобхідніше – сервіс та обладнання, ти можеш впливати на ситуацію».

«Моторола», яку «Ґуґл» купив у травні, представить три нові версії свого класичного телефону «Разр». Як і нові смартфони «Нокія», вони працюватимуть в мережі 4- G, яка пропонує досить високу швидкість. Тим часом «Майкрософт» сподівається, що завдяки новій операційній системі «Віндовз 8» вони зможуть переломити ситуацію і привернути більше клієнтів до свого продукту. Адже «Віндоуз 8» - унікальна платформа, яку можна використовувати також на стаціонарних комп’ютерах, ноутбуках, смартфонах і планетниках.

Анонси новинок інших компаній ще більше розширять галузь комп’ютерних ґаджетів. Серед яких нова електронна книжка «Кіндл» від Амазона та «АйФон 5» від «Еппл». А в кінці жовтня світ побачить ще й новий планшет від «Майкрософт», який працюватиме на платформі «Віндовз 8».
XS
SM
MD
LG