Спеціальні потреби

Актуально

Джон Теффт: США вітають намір Януковича змінити виборче законодавство

Джон Теффт

Сполучені Штати вітають намір президента Януковича розробити нове виборче законодавство та висловлюють сподівання, що це законодавство базуватиметься на міжнародних стандартах. Про це сказав посол США в Україні Джон Теффт у Києві під час Фулбрайтівської конференції «Імідж України у світі», відповідаючи на запитання «Голосу Америки». Пославшись на заяву Уряду США щодо місцевих виборів в Україні, дипломат нагадав про перелічені там виборчі проблеми, джерелом яких став закон, ухвалений у липні:

«Я думаю, зараз найголовнішим є те, аби проблеми, які виникли на виборах, були вирішені. І тому ми привітали у заяві нашого уряду намір президента Януковича створити нове виборче законодавство, яке – сподіваємось – базуватиметься на міжнародних стандартах. Ми маємо також надію, що до розробки цього нового закону буде залучене все суспільство, а не якась його окрема частина, з тим, щоб Україна могла рухатися далі і будувати демократію, як того хочемо ми і, я думаю, весь народ України».

Посол Теффт наголосив також на тому, що Сполучені Штати готові допомогти Україні реформувати виборчий кодекс.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG