Спеціальні потреби

Уряд США попереджає про можливість диверсій на підприємствах


Уряд США попереджає про можливість диверсій на підприємствах

Бюлетень Міністерства національної безпеки США попереджає, що екстремісти можуть спробувати використати внутрішній доступ з метою здійснення диверсій на підприємствах – включно з хімічними та нафтопереробними заводами і атомними електростанціями.

У розповсюдженому цього тижня бюлетені також зазначається, що екстремісти вже влаштовувалися на роботу на ці об’єкти та намагалися завербувати працівників комунальних підприємств.

Утім, прес-секретар міністерства заявив, що його відомство немає достовірних доказів того, що існує негайна загроза диверсій. За його словами, кілька нещодавніх інцидентів вказали на те, що існує небезпека для об’єктів інфраструктури з боку працівників та сторонніх людей, які намагалися зібрати інформацію, що може бути використана з метою підготовки теракту.

Уряд також попередив, що подібний внутрішній доступ може надати аль-Кайді можливість здійснити диверсію на річницю терактів 11-го вересня. Про бажання здійснити атаку в цей день, зокрема, свідчать документи, знайдені в будинку у Пакистані, де мешкав Осама бін Ладен.

Як приклад у бюлетені наводиться справа американця, який нібито був завербований аль-Кайдою та який встиг попрацювати на п’яти АЕС у штаті Пенсільванія, поки його не заарештували у 2010-му році.

XS
SM
MD
LG