Спеціальні потреби

Сили безпеки в Таїланді ліквідували опір антиурядових демонстрантів


Міські працівники прибирають вулиці після придушення заворушень у Бангкоку

Таїландські органи влади продовжили нічну комендантську годину в Бангкоку і 23 провінціях країни на ще три дні. Тимчасом ситуація в столиці поволі нормалізується після заворушень і підпалів з боку антиурядових демонстрантів. Раніше таїландські війська ліквідували табір демонстрантів.

У четвер сили безпеки ще мали спорадичні сутички з антиурядовими демонстрантами, відомими як «червоні сорочки», але уряд уже повідомив про відновлення правопорядку в столиці. Представник збройних сил сказав, що комендантська година зобов’язуватиме до суботи від 21:00 до 5:00 години.

У четвер органам влади здався ще один з лідерів «червоних сорочок» Віра Мусікапонг. Незабаром після того він закликав своїх прихильників до миру, кажучи, що демократії не можна побудувати на реванші й люті.

Міські робітники усувають сміття після проведеного в середу рейду сил безпеки на табір «червоних сорочок» у головному діловому районі Бангкока. В операції відновлення правопорядку загинуло семеро людей.

Органи безпеки ввійшли до буддистської святині всередині табору, в якій притулок знайшло кількасот «червоних сорочок». У святині виявлено тіла шістьох людей, однак невідомо, чи вони загинули під час рейду в середу.

XS
SM
MD
LG