Спеціальні потреби

Мусульмани народності рохінья втікають від насильства в Бірмі


Таїландські органи влади заявили, що мусульманські біженці рохінья, які на човні втекли від конфесійно мотивованої хвилі насильства у західному районі Бірми, мусять повернутися на батьківщину.

Групу із 73 біженців, включно з жінками і дітьми, було виявлено на дрейфуючому невеликому, переповненому човні неподалік таїландського курортного міста Пукет. Човен плив у напрямку Малайзії.

У вівторок таїландські органи влади перехопили човен, який уже 13 днів перебував у морі, і постачили біженцям воду та продукти.

Таїланд не приймає біженців, які втікають на човнах, але дає їм продовольство, щоб вони могли продовжувати небезпечну подорож до місця призначення.

Біженці народності рохінья, втікають із західної провінції Рахін або Аракан, де в результаті хвилі насильства протягом останніх кількох місяців загинули десятки осіб, а сотні тисяч покинули свої домівки.

Правозахисні організації звинувачують уряд Бірми в систематичному переслідуванні представників етнічної меншини рохінья, яких вважають незаконними іммігрантами із сусіднього Бангладеш.
XS
SM
MD
LG