Спеціальні потреби

Америка відзначає День подяки


Традиційний парад з нагоди Дня подяки в Нью-Йорку

Сьогодні (у четвер) американці відзначають традиційне свято День подяки разом з родичами і друзями.

У промові з цієї нагоди президент Барак Обама побажав усім приємних свят і нагадав, що воно віддзеркалює американську історію, в якій говориться про привітання чоловіків і жінок, які на новому континенті шукали безпечнішого, кращого майбутнього для себе і своїх родин.

Президент відзначив велику щедрість американського народу, доказом чого є те, що люди у всій країні цього дня діляться з іншими тим, чого в них удосталь.

Напередодні Дня подяки президент на церемолнії у Білому домі «помилував» двох індичок, після чого вони не стануть частиною традиційної святкової вечері. Замість цього їх буде відіслано на спеціальну ферму, на якій доживатиммуть віку.

Якщо йдеться про важливі державні справи, то в час посилених заходів безпеки Барак Обама запевнив країну, що немає потреби турбуватися з приводу можливих терористичних атак у час подорожей і традиційних святкувань.

Уже традиційно американці святкують День подяки у четвертий четвер листопада. Це також початок сезонних покупок перед Різдвом Христовим і Новим роком.

Дивіться також: Україна зараз має шанс у газовій війні з Росією - експерт

Україна зараз має шанс у газовій війні з Росією - експерт. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:02 0:00

XS
SM
MD
LG