Спеціальні потреби

Саміт у Санкт-Петербурзі вирішує долю тигрів


Саміт у Санкт-Петербурзі вирішує долю тигрів

Сотні захисників дикої природи і лідерів світу зібрались у Санкт-Петербурзі на саміт, де вирішується питання як подвоїти чисельність тигрів до 2022 року – тобто наступного Року Тигра за китайським календарем.

Прем’єр-міністр Володимир Путін є господарем цього форуму, в якому бере участь 13 країн світу, де популяція тигрів під сильною загрозою. Мета 4-денного саміту у тому щоб опрацювати план дій для фінансування і піклування за збереженням цього виду тварин, яким загрожує вимирання, якщо не прийняти термінових заходів.

Учасники форуму сподіваються, що їм вдасться знайти джерела фінансування для збереження природних ландшафтів для розмноження тигрів, прийняти суворі закони про заборону полювання на цього звіра і опрацювати освітню роботу в громадах, заохочуючи людей не чинити йому шкоди.

Росія є прикладом для інших країн щодо збереження цього хижака. 60 років тому там числилось всього 100 тигрів, а тепер їх кількість збільшилась до 500.

У міжнародному саміті у Санкт-Петербурзі, де вирішується подальша доля тигрів, крім Росії беруть участь: Індія, Китай, Бангладеш, Індонезія, Бірма, Таїланд, В’єтнам та деякі інші азійські країни.

XS
SM
MD
LG