Спеціальні потреби

Віце-прем’єр Тігіпко заявляє, що не брав участі у підготовці харківської угоди (ВІДЕО)


Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко прогнозує значне зростання економіки України і швидкий вихід з економічної кризи при умові проведення важливих для країни реформ. Про це він заявив в інтерв’ю «Голосу Америки».

Сергій Тігіпко предствляє Україну на щорічних спільних зборах Міжнародного валютного фонду та Світового банку, які розпочалися у п’ятницю у Вашингтоні. Віце-прем’єр-міністр України також заявив, що угода між Україною та Росією підписана президентами України та Росії у Харкові хоча була вимушеним кроком, але, з його точки зору, потребувала більше консультацій та відвертої розмови з суспільством.

Дивіться ексклюзивне інтерв’ю Сергія Тігіпка для «Голосу Америки»

Частина 1
Сергій Тігіпко про переговори з МВФ та стан української економіки

Частина 2
Сергій Тігіпко про продовження перебування Російського чорноморського флоту в Криму та газові домовленості

Частина 3
Сергій Тігіпко про важливість збереження демократії в Україні

 • 16x9 Image

  Мирослава Ґонґадзе

  Керівниця мовлення Голосу Америки у Східній Європі. На додаток до праці на «Голосі Америки», часто виступає як експерт із питань України, Східної Європи та свободи слова на пострадянському просторі. Статті Мирослави друкуються на шпальтах таких світових видань, як Wall Street Journal, Washington Post, NPR, Journal of Democracy. Мирослава є співавтором науково-публіцистичної роботи «Розірваний нерв» про протестний рух в Україні 2000-2004 років.

  З освітою правника, здобутою у Львівському державному університеті, має великий досвід роботи в галузі журналістики та зв'язків із громадськістю. Працювала журналістом, редактором, продюсером, керівником медіа-кампаній в Україні та США у низці політичних і медійних організацій, у тому числі RFE/RL, Інтерньюз, IRI, NDI.

  Серед іншого – Мирослава також здобула освіту у Гарвардському університеті за стипендією Фундації Німана (2018-2019 рр.), була дослідником Університету Джорджа Вашингтона (2003) та володарем стипендії Рейгана-Фасела Національного фонду за демократію (2001). «За видатний внесок у розвиток журналістики, активну громадянську позицію та професійну майстерність» Мирослава Ґонґадзе нагороджена Орденом княгині Ольги.

  Інформувати, поєднувати й об’єднувати людей та ідеї, надихати – такою Мирослава бачить свою місію.

  У вільний від роботи час, якщо такий з’являється, захоплюється подорожами, мистецтвом, фотографією.

  Має дорослих доньок-близнюків Нану та Саломе.

XS
SM
MD
LG