Спеціальні потреби

В Олімпійському селищі в Токіо виявили перші випадки зараження COVID-19


Організатори Олімпійських ігор у Токіо повідомили про два перші випадки зараження COVID-19 серед спортсменів у Олімпійському селищі та ще в одного атлета, який перебуває за його межами. Їхні імена наразі не розголошуються.

Менш ніж за тиждень до початку ігор зростає занепокоєння щодо того, як організатори зможуть стримати поширення хвороби на тлі напливу спортсменів, допоміжного та іншого персоналу з-за кордону.

З 1 липня у 55 осіб, пов’язаних з Олімпіадою, тести підтвердили коронавірус. Станом на 17 липня п’ятеро спортсменів отримали позитивний тест на вірус після прибуття до Японії та вирушили до окремої локації на карантин. Десятки інших спортсменів та допоміжного персоналу були змушені ізолюватися після контакту із хворими на COVID-19.

Загалом в Олімпійському селищі буде розміщено 11 тисяч олімпійських спортсменів та ще тисячі допоміжного персоналу.

Олімпіада 2020 у Токіо, перенесена через пандемію з минулого року, відбудеться за безпрецедентних заходів обмеження. Більшість змагань відбуватимуться без міжнародних чи місцевих глядачів, а переможці вішатимуть медалі собі на шию самостійно, щоб уникнути зайвих контактів. Так само на подіумі будуть заборонені обійми й рукостискання.

Чимало спортсменів, зокрема, американська багаторазова олімпійська чемпіонка з гімнастики Сімон Байлз, говорили, що полюбляють чути підтримку публіки під час виступів і переживають про свої виступи в умовах відсутності глядачів.

Зараз у Японії зберігається надзвичайний режим через зростання поширення коронавірусу. Менш як 17% населення щеплені. Особливе занепокоєння викликають нові більш небезпечні штами COVID-19.

Дивіться також: 18-річний студент полетить на кораблі Blue Origin разом з Джеффом Безосом. Відео

Перенесена торік через пандемію, Олімпіада почнеться 23 липня в умовах надзвичайного стану в Токіо та трьох сусідніх префектурах Японії. Вболівальників, як японських, так і іноземних, на змагання не допустять.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG