Спеціальні потреби

У Держдепі закликали Україну сформувати реформаторський уряд


Марк Тонер

У Державному департаменті повідомили, що США можуть надати Києву нові кредитні гарантії за умови прогресу в проведенні реформ.

США закликали Верховну Раду України оперативно затвердити склад нового кабінету, який буде підтримувати політичні та економічні реформи, особливо програму кредитів, схвалену Міжнародним валютним фондом.

«На нашу думку, важливо, щоб Рада якнайшвидше сформувала новий кабінет, прихильний необхідним реформам, особливо тим, які були рекомендовані МВФ», - заявив представник Держдепартаменту Марк Тонер на брифінгу.

Раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк оголосив про намір піти у відставку.

Тонер сказав, що в Вашингтоні впевнені, що уряд України проведе необхідні реформи.

«Ми вважаємо, що уряд виконує і буде виконувати Мінські угоди. Президент України, прем'єр-міністр, всі члени уряду повинні відкласти розбіжності і проводити реформи, необхідні українцям», - сказав Тонер.

Представник Держдепартаменту зазначив, що США продовжать роботу з Києвом щодо досягнення угоди про надання кредитних гарантій на суму 1 мільярд доларів, але нагадав, що це супроводжуватиметься певними умовами.

«Як і в разі попередніх кредитних гарантій, виданих в травні 2014 року і травні 2015 року, вони будуть надаватися на умовах прогресу України у проведенні необхідних реформ або, вірніше, реалізації ключових кроків програми економічних реформ», - зазначив він.

«Зокрема, наші умови будуть сприяти реалізації нової програми МВФ, а також інших кроків, необхідних для відновлення економічної стабільності, протидії корупції, зміцнення верховенства права і системи державного управління, зміцнення системи соціального захисту і просування інших вкрай необхідних структурних реформ», - уточнив Тонер.

Він додав, що уряд України «має згуртуватися і продовжувати рухатися шляхом економічних і політичних реформ, які він вже проводить, щоб дати українському народові те, чого він потребує».

Дивіться також: Білий дім подякував Яценюку за "безпроблемний перехід"

Білий дім подякував Яценюку за "безпроблемний перехід". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG