Спеціальні потреби

Трамп віддав Росії перевагу над США за ядерними озброєннями


Дональд Трамп назвав російські ядерні озброєння новішими за американські. Відповідну заяву Трампа наводить Сопан Деб - журналіст CBS News, який висвітлює виборчу кампанію кандидата у президенти від Республіканської партії.

Заява, ймовірно, була зроблена у ході виступу Трампа у штаті Вірджинія у вівторок. Репліка республіканця була спрямована проти Гілларі Клінтон.

А ми ж говоримо про країну із ядерною зброєю. Росія. Потужна ядерна країна. Ми теж сильні. Але їх озброєння новіші

"У неї погані відносини із такими особами, як Путін. Наведу приклад. У неї жахливі відносини із Путіним. А ми ж говоримо про країну із ядерною зброєю. Росія. Потужна ядерна країна. Ми теж сильні. Але їх озброєння новіші. Тож Гілларі має ситуацію - у Росії більше ядерної зброї. Навіть не хочу про це говорити. У них - значно більше", - заявив Трамп.

Кандидату у президенти США від республіканців часто закидають прихильне ставлення до Росії

"Вона хоче вести себе жорстко", - продовжив критику Клінтон Трамп, - "Але вона не жорстка. Я знаю жорстких людей. Вона не жорстка. Я хочу сказати вона щось робить, по суті її скеровують з одного місця в інше... Я не думаю, що вона виглядає по-президентськи. При цьому вона хоче грати роль жорсткого хлопця щодо Путіна та Росії. Але вона не жорстка, не жорстка", - розвинув свою думку Трамп.

Кандидату у президенти США від республіканців часто закидають прихильне ставлення до Росії. Минулого тижня Трамп заявив, що у разі обрання президентом готовий розглянути законність анексії Криму Росією та відміну санкцій проти неї.

Дивіться також: Пов'язаних із Росією членів команди Трампа назвав експерт Інституту Маккейна

XS
SM
MD
LG