Спеціальні потреби

Трамп пообіцяв повернення до Афганістану "з небаченою силою", якщо Талібан не виконає забов'язань


Trump
Я справді вважаю, що "Талібан" хоче зробити щось, щоб показати, що ми всі не гаємо час. Якщо відбудеться щось погане, ми повернемося
Президент США Дональд Трамп

Дональд Трамп планує зустрітись із лідерами "Талібану" у недалекому майбутньому. Про це президент США заявив у суботу у ході прес-конференції. Угода між США та "Талібаном" дозволить Сполученим Штатам Скоротити свою присутність у країні. При цьому на "Талібан" покладається функція боротьби із тероризмом. Як повідомляється, відповідно до угоди, уряд Афганістану звільнить тисячі ув'язнених бійців угрупування.

Президент США також заявив, що якщо "Талібан" не дотримуватиметься угоди, Сполучені Штати "повернуться надзвичайно швидко та з небаченою силою".

"Я справді вважаю, що "Талібан" хоче зробити щось, щоб показати, що ми всі не гаємо час. Якщо відбудеться щось погане, ми повернемося", - сказав Дональд Трамп.

"Сподіваюсь, що це не знадобиться", - додав президент США.

У суботу стало відомо про укладення угоди між Вашингтоном та "Талібаном". Її розкритикував колишній радники з національної безпеки самого Трампа, Джон Болтон, та екс-радниця Обами Сьюзан Райс.

Дивіться також: Студія Вашингтон. ВООЗ підвищила ступінь ризику поширення коронавірусу до «дуже високого»

XS
SM
MD
LG