Спеціальні потреби

Трамп висловився про позов через "заплямоване" слідство щодо втручання Росії


Президент США, як видається, розмірковує про можливість позову щодо результатів слідства про втручання Росії у вибори президента США у 2016 році. Це випилває із заяви Дональда Трампа зробленої у вівторок. Президент США у Twitter назвав розслідування “шахрайським”.

“Ціле розслідування Мюллера було незаконно організоване й базувалось на фальшивому і тепер повністю дискредитованому фейовому досьє, брехливих і підроблених документах до суду (FISA Court), і багато чому іншому. Все, що стосується цього шахрайського розслідування - заплямоване і, його, на мою думку, слід відкинути”, - написав у своєму Twitter президент США. І додав:

“Якби я не був президентом, я б усіх потягнув до суду. Але можливо, я все ще це зроблю. Полювання на відьом”.

Водночас видання The Hill зазначає, що неясно, на якій правовій підставі Дональд Трамп міг би судитись з приводу результатів розслідування, яке очолював спецпрокурор Мюллер.

Заяву Трампа прокоментувала речниця Білого дому Стефані Грішем.

“Президент, очевидно, збентежений - і всі ми також. Протягом трьох років на нього нападали так чи інакше, і звіт Мюллера - ще один приклад цього. … Президент збентежений - і хто зна, що він врешті-решт зробить”, - сказала вона вона в ефірі FOX.

Водночас деякі американські коментатори переконані, що заяви Трампа обмежаться лише словами.

“Дональд ні з ким не буде позиватись. Бо на судовому процесі у нього витребують документи дотичні до справи. Цього ніколи не станеться”, - написав у Twitter колумніст і критик Трампа, політичний консультант Рік Вілсон.

XS
SM
MD
LG